Atbalstu guvis Madonas pilsētas pašvaldības iesniegtais projekts „Mana videofilma rullē!".
Par to laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa. Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas projektu iesniegumu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās" 17 atbalstīto pašvaldību vidū ir Madonas pilsētas pašvaldība, saņemot Ls 1486 lielu finansējumu. Projekta realizētājs būs Madonas jauniešu iniciatīvu centrs (JIC), ko vada Agija Vāgnere. Finansējums paredzēts jauniešu pasākumu nodrošināšanai no jūnija līdz decembrim un multiprojektora iegādei jauniešu iniciatīvu centra vajadzībām.
Kā zināms, Madonā jauniešu iniciatīvu centrs darbojas Augu ielā 27. Projekta ideja vērsta uz to, lai piesaistītu vairāk apmeklēt centru jauniešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Jaunieši vēlas ne tikai interesanti pavadīt laiku, bet arī radoši izpausties un darboties ar jaunākajām tehnoloģijām, un projekts to ļaus īstenot.
Pasākumu ciklā plānots jauniešu videoīsfilmu konkurss par noteiktām tēmām un noslēgumā – jauniešu koncerts. Iecerēts sadraudzības pasākums ar Madonas rajona jauniešu iniciatīvu centriem: bērnu un jauniešu apvienību „Rīts" no Bērzaunes, biedrību „Kalsnavas jaunieši", Praulienas pagasta pašvaldības brīvā laika centra pārstāvjiem, jauniešu centru „ACS" no Ļaudonas, kā arī jauniešu neformālajām grupām. Būs ēnu teātris Helovīna noskaņās un jauniešu fotoizstāde – projekcija „Madona krāsās".
Autore: INESE ELSIŅA