KALSNAVAS pamatskolā šodien skolēni lietišķi noslēdz mācību gadu un saņem liecības. Kā pastāstīja direktores vietniece audzināšanas darbā Linda Ūdre, skolotājiem 29. maijā paredzēts tikties ar lektoru no Vācijas. Skolēniem visi tematiskie pasākumi jau notikuši – pulciņi paveiktā atskaiti sniedza Ģimenes dienas pasākumā 15. maijā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ