CESVAINES vidusskolas trim skolēniem patīkamu pārsteigumu mācību gada noslēgumā sagādājusi skolas labvēle Greta Bakša no Siguldas. Trīs skolēni dāvinājumā saņēma velosipēdus.
– Bakšas kundze to darījusi ar domu, lai bērni, kuri dzīvo tālu no skolas, uz mācībām varētu braukt ar divriteni. Velosipēdus saņēma Zane Ozoliņa, Ieva Gavare un Toms Nora. Taču izvēle par labu šiem skolēniem bija ne tikai tādēļ, ka viņi nedzīvo pilsētā un līdz skolai viņiem mērojams krietns ceļa gabals, svarīgākais – viņi sevi ir pierādījuši mācībās, teicami piedaloties mācību olimpiādēs, – „Staru" informē „Cesvaines Ziņu" redaktore Guna Graudiņa, piebilstot, ka Viktors un Greta Bakšas skolai palīdzējuši arī iepriekš, dāvinot naudas līdzekļus, kas izlietoti skolēnu brīvpusdienām, un gaismu atstarojošās vestes, lai tie bērni, kam tālāks ceļš līdz mājām, uz ceļa justos drošāk.
Autore: BAIBA MIGLONE