Bez sponsoru atbalsta nevar iztikt tik dārgā sporta veidā, cik izmaksā hokeja spēlēšana. Tā joprojām uzskata hokeja komandas "Vilces" kapteinis Arvis Strods, kas sezonas noslēgumā lielu paldies saka uzticamajiem sponsoriem.
– Komandas vārdā pateicos z/s "Vilces" un personīgi Guntim Klikučam, i/u "Bānītis" un personīgi Jānim Kļaviņam, Ošupes pagasta padomei un "Elvi" Lubānas veikalam, kā arī personīgi – Guntaram Skutelim. Bez sponsoru atbalsta būtu grūti. Viņi sniedz komandai "Vilces" atbalstu arī laikos, kad vairāk jāskaita nauda. Visu dalības maksu nosedza sponsori, mums atlika gādāt par braucieniem un inventāru, – novērtēja Arvis Strods.
Viņš pastāstīja, ka hokeja komandas "Vilces" sezona ir noslēgusies ar mainīgiem panākumiem.
– Mūsu komanda spēlēja Daugavpils atklātajā čempionātā hokejā un Latvijas 1. amatieru līgā Aizkrauklē, kā arī atklātajos laukumos Balvos un Balvu rajona Lazdukalnā. Diemžēl ar rezultātiem nevaram palielīties. Bija spēles, ko nospēlējām izcili, un bija tādas, kad spēles kvalitāte neapmierināja. Trenēties arī sanāca visai maz, jo braucieni uz Aizkraukles ledus halli treniņu nolūkos vairs nenotiek tik bieži. Drīzāk ziema bija labvēlīga, lai spēlētu atklātajos ledus laukumos. Biežāk izmantojām ledus laukumu Madonā, jo puse komandas spēlētāju ir no Madonas.
Esam priecīgi, ka izdevās atrast labu vārtsargu – Vladimiru Kišņakovu, kas spēlē arī "Kvarca" futbola komandā. Aizkraukles amatieru hokeja turnīrā Vladimirs tika atzīts par labāko vārtsargu, – pēc sezonas informēja Arvis Strods.
Autore: IVETA ŠMUGĀ