Vakar Rīgā, Lielajā Ģildē, notika dāmu saksofonu kvarteta „n[ex]t" septiņu gadu jubilejas koncerts.
Pirmo reizi atraktīvās kvarteta meitenes – Inga Meijere (soprāna un alta saksofons), Jeļena Kovaļenko (alta saksofons), Arnita Akmentiņa (tenora saksofons) un Kristīne Avota (baritona saksofons) – muzicēja kopā ar NBS štāba orķestri.
Jāpiebilst, ka Inga un Arnita ir mūsējās, pamatus muzikālajā izglītībā viņas apguva Madonas mūzikas skolā.
Autore: INESE ELSIŅA