Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Sporta sacensības bērniem un jauniešiem ar invaliditāti — „Pavasaris 2009”

Redakcija

Autors • 21.05.2009.

Sporta sacensības bērniem un jauniešiem ar invaliditāti — „Pavasaris 2009”
Burtu lielums

Sporta stafešu sacensības „Pavasaris 2009" notika Valmierā 16. maijā. Madonu pārstāvēja divas komandas divās vecuma grupās.

Madonas 1. komandu vecuma grupā no 8 līdz 14 gadiem pārstāvēja Gerda Badūne, Renārs Akmens, Ilvija Skrauča, Kristiāns Vincents Grudulis, Nauris Niks Reuts, Luīze Sniedze, bet komandu vecuma grupā 15-25 gadi pārstāvēja Aleksejs Smirnovs, Kristīne Badūne, Lelde Akmene, Elīna Sniedze, Karīna Radionova, Lauris Vuls.

Sacensību mērķis un uzdevums ir saglabāt un pilnveidot bērniem un jauniešiem ar invaliditāti sporta tradīcijas; paaugstināt bērnu un jauniešu ar invaliditāti pašapziņu, radīt interesi piedalīties fiziskās aktivitātēs; informēt sabiedrību par bērnu un jauniešu ar invaliditāti sporta dzīves norisēm.

Un mēs jau zinājām, uz ko braucam, jo šis nav pirmais gads, kad atbalstām un piedalāmies sporta dzīves aktivitātēs. Tikai iepriekš šīs sporta stafešu sacensības saucās „Lieldienu zaķis". Te nu gribas teikt mīļu un lielu paldies Madonas rajona padomei par transportu un sātīgo un gardo „Šlāgera" beķerejā cepto ceļamaizi.
Kad bijām reģistrējušies sacensībām, atklāšanas parādē sasveicinājušies ar sporta svētku organizatoriem, tiesnešiem un konkurentiem, rūpīgi iepazinušies ar stafetēm, varējām sākt startus.

Katrai komandai bija savs atbildīgais – vecākais. Jaunākajai grupai tā biju es, Māra Pastare-Grudule, bet vecākajai grupai – Daiga Akmene. Abām komandām līdzi juta Elita Badūne, kā arī mājās palikušie līdzjutēji, atbalstītāji.

Stafetes bija pārdomātas un interesantas, bērniem un jauniešiem ļoti patika, it īpaši stafete, kurā bija izmantoti boksa cimdi un basketbola elementi. Un te nu bez komandas biedra palīdzīga atbalsta nebūtu iespējams veiksmīgi startēt, jo cimdi jāuzvelk un vēl arī lielā basketbola bumba jādriblē. Ļoti daudz bija BOCCIA spēles elementu, kas mūsu bērniem, jauniešiem ir tuvi un mīļi.

Kamēr tika apkopoti rezultāti, mūs priecēja jauniešu koncerts – deja.

Katrā grupā tika noskaidrotas uzvarētājkomandas kopumā visās stafetēs. Sacensību dalībnieki saņēma diplomus un piemiņas balvas. Madonas jaunākā vecuma grupai tika godpilnā otrā vieta (pirmā – Valmierai), bet Madonas vecākā vecuma grupai – 4. vieta.

Mums ir neviltots prieks un gandarījums par paveikto un sasniegto. Ar nepacietību gaidīsim jaunus startus.

Autore: MĀRA PASTARE-GRUDULE,
pavadošā persona, biedrības „Mēs saviem bērniem"
valdes locekle

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px