31. maijā pulksten 10 ar "Topbumbas 2009" pirmā posma sacensībām Madonā, Priežu kalna laukumā, tiks atklāta ielu basketbola 16. sezona.
Kā informē galvenais tiesnesis, Madonas BJSS basketbola nodaļas vadītājs Agnis Beķeris, tiek gaidīti D grupas (1998. g. dz. un jaunāki), C grupas (1996.-1997. g. dz.) zēni, B grupas (1993.-1995. g. dz.) un A grupas (1991.-1992. g. dz.) jaunieši, V grupas (1990. g. dz. un vecāki) vīri.
Sacensību dienā pieteikumus nepieņems, tāpēc komandas aicinātas pieteikties iepriekš līdz 30. maija pulksten 15 Madonas BJSS.
Sacensību dienā no pulksten 8.30 līdz 9.30 notiks komandu pārreģistrēšana (uzrādot personu apliecinošu dokumentu).
Spēļu starplaikos paredzēts trīspunktu metienu, soda metienu konkurss, kā arī posma uzvarētāju komandu apbalvošana.
Dalības maksa: A, B, C, D grupai – Ls 1,50 no dalībnieka,
V grupai – Ls 2 no dalībnieka.
Autore: IVETA ŠMUGĀ