Viļānos notika pilsētas ceļojošā kausa izcīņa dambretē komandām (3 + 1).
Madonu pārstāvēja šofera Jāzepa Juhņeviča sastādītā komanda "SOS" – Maigonis Juhņevičs, Valdis Mass, Līga Skudra.
Šogad neizdevās atkārtot pagājušā gada panākumu, kad tika izcīnīts kauss.
Šajās sacensībās, kas notika trešo reizi, piedalījās divas Daugavpils, divas Viļānu un pa vienai komandai no Cēsīm un Madonas.
Uzvarēja saliedētā Cēsu komanda ar 32 punktiem. Otrajā vietā SK "Daugavpils" (29 p.), atstājot trešo vietu otrai Daugavpils komandai (25 p.). Madonas "SOS" spēja savākt 20 punktu, un komandai nācās samierināties ar ceturto vietu. Komandā labāko sniegumu, kā parasti, rādīja Valdis Mass pie otrā galdiņa – ar cēsnieku Gunāru Meisteru dalīta 1.-2. vieta, abiem 9 punkti.
Pēc tam norisinājās ātrspēles turnīrs, un tā noslēgumā 4 dalībniekiem bija pa 10 punktiem. Koeficients 1. vietu deva cēsniekam Jurim Neimanim, kas atstāja aiz sevis viļānieti Ilgvaru Gritānu. Trešo vietu "izrāva" Valdis Mass, bet aiz "borta" palika Jāzeps Juhņevičs. Sacensību laikā viņš bija līderis, taču zaudēja beidzamajā partijā, un koeficients neglāba.
Autors: V. SAMS