Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Mātes diena Stirnienē

Redakcija

Autors • 16.05.2009.

Burtu lielums

Mātes dienas rīts Stirnienes dievnamā kā izsenis iesākās ar maija kalpojumu – draudzes sievas pulcējās uz Rožukroni, dziesmām un lūgšanām Dievmātes godam.

Stundu pirms dievkalpojuma ieskanējās ērģeles – tur muzicēja Rēzeknes J. Ivanova mūzikas vidusskolas ērģeļu nodaļas audzēknes Ilze Grēvele (1. kurss), Baiba Betlere (2. kurss) un Ineta Petuhova (4. kurss), pasniedzēja Bernadeta Everse. Divus skaņdarbus – V. A. Mocarts „Ave verum" un D. Kačini „Ave Maria" – spēlēja Ieva Grēvele (flauta). Meitenes koncertam bija izvēlējušās J. S. Baha, franču komponistu, M. Brosiga un G. A. Tomasa skaņdarbus, kā arī A. Matvejāna un L. Kursišas dziesmas.
Ar lielu prieku baudījām mūzikas skaņas un priecājāmies, ka mūsu dievnamā vēl tikai otro gadu esošās ērģeles jau ir pieredzējušas vairākus lielus koncertus un kalpo savam svarīgākajam uzdevumam – pacelt un tuvināt cilvēka dvēseli Dievam. Kārtējo reizi ir pierādīts, ka kultūra nav tikai metropoles privilēģija.
Paldies jaunajām varganistēm!

Autore: IEVA ZEPA

 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px