Laikā, kad mums ir tik daudz neskaidru jautājumu, neizdomātu domu, kad nespējam atrast sevī pareizās atbildes un izvērtēt savu attieksmi par apstākļiem, situācijām, klubiņš "Pīlādzītis" aicina uz kārtējo tikšanos – 18. maijā pulksten 14 Parka ielā 4.
Madonas pilsētas pensionāru biedrība un klubiņa "Pīlādzītis" vadītāja
MARIJA LAPSIŅA