Jaunie krēsli Madonas stadiona tribīnēs laikam izraisa tādu sajūsmu, ka kādiem iereibušiem "atpūtniekiem" radusies vēlēšanās pārbaudīt to izturību.
Tie nav no dzelzs, bet no plastmasas, un, ja speciāli lauž, nav jāpieliek lielas pūles.
– Prieks bija tik īss, – tā vakar pēc stadiona apskates, atrodot tribīnēs četrus salauztus krēslus, sacīja Madonas rajona padomes sporta darba organizators Māris Gailums. – Manuprāt, krēsli ir salauzti vakarā vai naktī no 12. uz 13. maiju, jo iepriekš viss bija kārtībā. Izturēja divas sacensības, bet pietiek kādiem barbariem te ielauzties un iztukšot pudeli alus, sajaucot ar aptiekā nopērkamajiem pilieniem, un rodas tieksme demolēt. Ja kāds vēlas, var taču pasēdēt tribīnēs, bet kāpēc ir jālauž. Tas ir pats sāpīgākais – viss tiek darīts, lai būtu skaistāk, labāk, ērtāk, bet atrodas postītāji, kam tas viss neko nenozīmē.
Laikam vajadzēja likt krēslus no metāla, bet gan jau arī tad atrastos to tīkotāji.
Protams, salauztie krēsli tiks nomainīti, bet otrs komplekts nav pasūtīts.
– Pa dienu stadionā strādā Aleksandrs Krauklītis, arī pats
mēdzu katru dienu te iegriezties, bet arī madonieši var palīdzēt atklāt postītājus. Tāpēc ir lūgums – ja redzat, ka stadionā vēlās vakara stundās notiek aizdomīga pulcēšanās, lūgums to darīt zināmu pa tālruni 29478365, – rosināja Māris Gailums.
Autore: IVETĀ ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto