Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Darbosimies kopā!

Redakcija

Autors • 08.05.2009.

Burtu lielums

Maijs pilnā plaukumā. Tvanīgi smaržo plaukstošās ievas. Dārzos kā daždien Holandē – narcises un tulpes pašā krāšņumā un krāsu daudzveidībā. Skaists laiks. Aizvakardienas lietus nedaudz noskalojis putekļus, lai gan zemei valgmes no tā ticis maz.

Spirgti vēji pūtuši arī Latvijas valsts hokeja komandas veiksmes burās. Hokeja fani var būt vairāk nekā gandarīti – mūsējie iekļuvuši lielajā septiņniekā. Latvijas hokeja izlase pēc zaudējuma Kanādas valstsvienībai ar 2 : 4 un izstāšanās no pasaules čempionāta atkārtoja savu labāko sasniegumu sacensību vēsturē, iegūstot septīto vietu. Tādējādi Latvija trešo reizi pasaules čempionātā ierindojās septītajā vietā, kas ir labākais šāds sasniegums. To, manuprāt, šoreiz īpaši neprognozēja pat paši optimistiskākie bukmeikeri, jo daudzi hokeja fani uzskatīja, ka labs panākums būs vieta pirmajā desmitniekā. Taču mēs visi kļuvām par aculieciniekiem lieliskām spēlēm ar Zviedriju, Austriju, Šveici, Franciju, arī pret kanādiešiem mūsējie turējās braši. Neizdevās atkārtot divreiz piedzīvoto triumfu spēlē pret Krieviju, taču tas bija saprotami, jo Krievija tomēr ir hokeja lielvalsts, turklāt piecās dienās bija aizvadītas četras spēles, kas nesa uzvaras un prasīja ne mazums spēka. Katrā ziņā mūsējie parādīja klasi un to, ka ar latviešiem lielajā hokejā ir nopietni jārēķinās.

Krietni mazāka spriedze šonedēļ valdījusi tepat pie mums, Latvijā, lai gan, tuvojoties vēlēšanām, tā pamazām pieaug. It īpaši starp pretendentiem cīņā par Rīgas mēra krēslu, kur pagaidām, pēc socioloģisko aptauju datiem, līderos joprojām turas Ainārs Šlesers un pašreizējais mērs Jānis Birks noslīdējis uz pēdējo vietu, bet pie mums pagaidām klusums. Droši vien viss vēl priekšā.

Savukārt stariešiem, kā jau beidzamajos laikraksta numuros esam ne vienreiz vien vēstījuši, šis mēnesis iesākās ar jurģiem, un jaunajās telpās pirmajā darba nedēļā vēl tā īsti iejutušies neesam. Vienu gan varu apgalvot, šķiet, ka domas šeit raisīsies tīri labi. Par to paldies pienākas arī mūsu jauno telpu plānotājam un reizē arī dizaineram Jānim Liepiņam, jo iesākumā bija grūti iztēloties, kā plašā telpa teju 150 kvadrātmetru platībā nama 2. stāvā varētu pārvērsties mājīgos darba kabinetos. To novērtējuši arī mūsu pirmie viesi, kas aizvakar ieradās ar sālsmaizi, – gan BJC meitenes, gan atraktīvie kaimiņi no mūzikas skolas, kas mūs patīkami pārsteidza, gan visi pārējie mīļie ciemiņi. Paldies jums visiem! Darbosimies kopīgi arī turpmāk!

Ar sirsnīgiem sveicieniem no Blaumaņa ielas 17 –

BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px