Vakar, 8. maijā, ap 200 valsts pārvaldē un Eiropas Savienības institūcijās strādājošo piedalījās akcijā „Uz savu skolu 2009!".
Kopumā akcijas dalībnieki devās vairāk nekā uz 140 skolām, apmeklējot ne tikai Rīgas skolas, bet arī skolas rajonu pilsētās un pagastos visā Latvijā. Madonas Valsts ģimnāzijā ar jauniešiem tikās Saeimas deputāts Arturs Krišjānis Kariņš.
Kā zināms,1. maijā apritēja pieci gadi, kopš Latvija kļuva par Eiropas Savienības dalībvalsti. Atzīmējot piekto gadadienu, Valsts kanceleja sadarbībā ar Saeimas un nozaru ministriju komunikācijas speciālistiem aicināja valsts pārvaldes iestāžu darbiniekus, vadošās amatpersonas un citus ekspertus doties uz savām skolām un klātienē runāt par to, ko esam ieguvuši no dalības Eiropas Savienībā. Akcijas mērķis bija veicināt uz zināšanām balstītas diskusijas par Latvijas dalību Eiropas Savienībā un nodrošināt iespēju sniegt papildu informāciju par šiem jautājumiem.
Autore: INESE ELSIŅA