Sakārto sevi, vietu, kurā dzīvo, tad arī viss pārējais sakārtosies.
Tas nav vienkārši darbs, bet tīrības, svaiguma izjūta. Un patīkama apziņa, ka pavasaris zied un zaļo.
Degumnieku pamatskolā pēc direktores vietnieces audzināšanas darbā Edītes Zaubes iniciatīvas skolēni, skolotāji, tehniskie darbinieki un vecāki tika aicināti uz Degumnieku pamatskolas apkārtnes sakopšanas talku, kas notika 27. aprīlī.
Darbs veiksmīgi tika padarīts – sakasītas pērnā gada lapas, augļu kokiem izgriezti sausie un nokaltušie zari, uzkopts skolas sporta laukums.
Kā jau kārtīgā talkā, pēc darba skolas pavārītes bija pagatavojušas kārtīgu maltīti.
Aktīvi skolas bērnu rotaļu laukuma sakopšanā un restaurēšanā darbojās 2-4 un 5-6 g. v. bērnu vecāki un audzinātājas.
Savukārt, 28. aprīlī 1.-4. un 5.-9. klašu deju kolektīvi vadītājas Daigas Rubenes vadībā piedalījās Madonas rajona skolēnu deju skatē.
1.-4. klašu deju kolektīvs ieguva 1. pakāpi, bet 5.-9. klašu kolektīvs – 2. pakāpi.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto