Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Cilvēka labestību krīze neskar

Redakcija

Autors • 30.04.2009.

Burtu lielums

Ikdienā visi ar kaut ko esam neapmierināti. Cits – ar politiku, cits – veselību, citu nomāc ķildas kaimiņu starpā, vēl citu – vienkārši dzīves sīkumi. Tas viss atkarīgs no katra paša. Ikdienā aizmirstam dzīvē pašu galveno – veselību. To nesen izbaudīju arī pati.

Tuvojās Lieldienas un dzīves nozīmīgais gadu skaitlis, ko biju iztēlojusies sagaidīt kopā ar radiem un draugiem, bet veselība darīja savu. Viss apkārtējais likās drūms un pelēcīgs. Griezos pie labestīgās ģimenes ārstes Gritānes, kas deva norīkojumu uz Madonas slimnīcu. Šī labā nots turpinājās, jo esmu neizsakāmu pateicību parādā dakterei Malkausei, Raudai, Ozoliņai, ārstējošajai ārstei Inai Audžei, vecākajai māsai Vitai Paurai, visām terapijas nodaļas māsiņām un sanitārēm par uzmundrinošām un saprotošām sejām un attieksmi pret slimniekiem – pat zāļu vietā daudz veselības guvu no tā.

Sirsnīgs paldies, un vēlu arī turpmāk saglabāt sevī to labestību, ko izrādāt pret slimniekiem!

Autore: Terapijas nodaļas 13. palātas paciente ALBĪNA DŪDA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px