Ikdienā visi ar kaut ko esam neapmierināti. Cits – ar politiku, cits – veselību, citu nomāc ķildas kaimiņu starpā, vēl citu – vienkārši dzīves sīkumi. Tas viss atkarīgs no katra paša. Ikdienā aizmirstam dzīvē pašu galveno – veselību. To nesen izbaudīju arī pati.
Tuvojās Lieldienas un dzīves nozīmīgais gadu skaitlis, ko biju iztēlojusies sagaidīt kopā ar radiem un draugiem, bet veselība darīja savu. Viss apkārtējais likās drūms un pelēcīgs. Griezos pie labestīgās ģimenes ārstes Gritānes, kas deva norīkojumu uz Madonas slimnīcu. Šī labā nots turpinājās, jo esmu neizsakāmu pateicību parādā dakterei Malkausei, Raudai, Ozoliņai, ārstējošajai ārstei Inai Audžei, vecākajai māsai Vitai Paurai, visām terapijas nodaļas māsiņām un sanitārēm par uzmundrinošām un saprotošām sejām un attieksmi pret slimniekiem – pat zāļu vietā daudz veselības guvu no tā.
Sirsnīgs paldies, un vēlu arī turpmāk saglabāt sevī to labestību, ko izrādāt pret slimniekiem!
Autore: Terapijas nodaļas 13. palātas paciente ALBĪNA DŪDA