Lieldienu brīvdienās Madonas pilsētas un rajona iedzīvotāji tika laipni aicināti uz pavasara gadatirgu, kur varēja nopirkt dažādus stādus, sēklas, augļu kokus, gaļas izstrādājumus, zivis, kā arī apģērbu un mēbeles. Pavasara tirgu organizēja Indra Vīksna.
– Ir gandarījums par gadatirgu, jo arī šoreiz atsaucība bija liela gan no tirgotāju, gan apmeklētāju puses. Tā kā ir pavasaris, kad sākas dažādi zemes darbi un cilvēki rosās savos piemājas dārziņos, daudz tika pirkti augļu koki, stādi un sēklas. Piedāvājums bija plašs. Cilvēki varēja iegādāties gan mājai, gan dārzam, gan svētku un ikdienas galdam nepieciešamo, – priecājas Indra Vīksna.
Jautāta, vai arī turpmāk tiks organizēti šādi gadatirgi, Indra Vīksna stāsta: – Par to turpmāku organizēšanu runāju ar pilsētas domes izpilddirektoru Āri Vilšķērstu, bet vēl netika sniegta konkrēta atbilde. Vairāk informācijas par to, vai arī turpmāk tiks organizēti gadatirgi, varētu būt maija sākumā, kad sarunas jau būs notikušas un lēmums pieņemts.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
AGRA VECKALNIŅA foto