VESTIENAS pagastā aizvadītajā nedēļā durvis vēra jauniešu centrs.
Stāsta kluba vadītājs Edgars Kebbe: – Centrs ir veidots, lai jauniešiem būtu vieta, kur satikties un pavadīt brīvo laiku. Ir iespēja izmantot datorus ar interneta pieslēgumu. Pagaidām to ir trīs, bet tuvākajā laikā domājam pieslēgt arī bezvadu internetu, lai bērni un jaunieši var nākt arī ar saviem datoriem, jo diemžēl nespējam visiem interesentiem nodrošināt datorus. Pieejamas ir arī dažādas galda spēles. Jaunieši ir aktīvi un izmanto mūsu piedāvājumus. Protams, šeit viņi satiekas ar draugiem, apspriež jaunumus, spēlē spēles. Pirmdienās un svētdienās jauniešu centrs ir slēgts, sestdienās tas strādā no pulksten 11 līdz 17, bet no otrdienas līdz piektdienai darbojas no pulksten 17.30 līdz 21.
Autore: AGRITA NUSBAUMA