OŠUPES pagasts, atsaucoties uz rīkoto talku, 18. aprīlī tajā piedalījās, – pastāstīja Ošupes pagasta izpilddirektors Aigars Šķēls. – Pagastā ir daudz čaklu cilvēku, kuriem sava dzīvesvieta nav vienaldzīga, un to apliecina ļaužu daudzums talkā.
Mūsu pagastā talka notika Degumniekos pie vecās Gotlība skolas, Rupsalā, Lubāna mitrāja informācijas centrā pie Aiviekstes slūžām, kā arī daudzās lauku sētās.
Tika izzāģēti koki, savāktas lapas un atkritumi, kuru netrūka mūsu pagastā, ezera krastos, mežu stūros, pļavās un ceļmalās. Talcinieki bija atsaucīgi un darīja, ko katrs varēja.
Sestdien ikvienam bija iespēja apliecināt savu saikni ar Latvijas zemi – tādu, kādu to mīlam. Mums visiem taču gribas dzīvot tīrā un sakoptā vidē.
Paldies visiem talciniekiem, kas nenobijās no aukstā, vējainā laika un darba!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA