Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Dzīvosim zaļāk!”

Redakcija

Autors • 20.04.2009.

Burtu lielums

DZELZAVAS pamatskolā ir aizvadīta projektu nedēļa, kuras tēma bija "Dzīvosim zaļāk!".

Stāsta pamatskolas direktore Indra Zukure: – Projektu nedēļa sastāvēja no trim daļām – teorētiskās, pētnieciskās un praktiskās. Tās noslēgums bija 18. aprīlī, kad notika Lielā talka. Ir patiess prieks, ka sapost apkārtni bija ieradušies arī absolventi, kas, manuprāt, parāda viņu piederību gan Dzelzavai, gan skolai. Tāpat 8. klase piedalījās Ēnu dienā. Paldies 13 darba devējiem, kas nebaidījās un viņus uzņēma. Pašlaik tiek gatavota malka, ko palīdz darīt bērnu vecāki. Tagad dzīvojam ar lielu gandarījuma izjūtu par labi padarītu darbu. Esam uzsākuši jaunu mācību cēlienu, jo līdz skolas beigām un vasaras brīvlaikam vairs nav tālu. 9. klases skolēni pamazām sāk gatavoties valsts pārbaudījumiem, tāpat arī 3. un 6. klases bērni. Aprīļa beigās pamatskolā notiks erudītu konkurss, bet jau šoceturtdien paredzēta mūzikas pulciņa skolēnu darbu atskaite, ko vada skolotāja Rasma Vanaga. Pavisam tajā darbojas 20 bērnu, kas parīt gan vecākiem, gan skolasbiedriem demonstrēs prasmi klaviermeistarībā. Tas ir ļoti emocionāls pasākums, kas mūsu skolā kļuvis par tradīciju.
Autore: AGRITA NUSBAUMA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px