Vēl jau gan ziemeļvējš izmanto savas ziemas dienu privilēģijas un reizēm sadrebina baltās pūpolu aitiņas; kāds sadumpojies mākonis pārsviež asas sniega saujas mazajam sniegpulkstenītes ziediņam, bet pavasaris nāk…
Nāk – nelikdamies ne zinis par mūsu krīzēm, neskatīdamies mūsu plānajos maciņos, bet atnāk ar strazda dziesmu, ar cīruļa skanīgajiem treļļiem, ar prieku un cerību.
Ticēt sev, ticēt labajam – tā ir vērtīgākā spēka maize katram.
Un neba nu visi Lieldienu zaķi būs aizļepatojuši uz ārzemēm labāka darba meklējumos?! Gan jau kāds „Latvijas patriots" būs palicis arī mūsmāju tuvumā un iegriezīsies Parka ielā, lai iepriecinātu savējos ar raibām Lieldienu olām. Tāpēc… Satiksimies 14. aprīlī pulksten 14 Parka ielā 4 (lejas zālē) un kopā svinēsim Lieldienas. Ņemiet līdzi priecīgu prātu, labas domas, ticību rītdienai un mazu, mazītiņu „groziņu" vēderpriekam. Uz saredzēšanos!
Priecīgas Lieldienas visiem novēl Madonas pilsētas pensionāru biedrības kultūras komisijas vadītāja
MARIJA LAPSIŅA