Madonas pilsētas domes sēdē tika izskatīts Madonas invalīdu atbalsta centra ierosinājums piešķirt līdzfinansējumu biedrībai „Madonas invalīdu atbalsta centrs" projekta „Sadarbosimies!" iesniegšanai Kopienu iniciatīvu fondā.
Deputāts, sociālā dienesta vadītājs Gundars Riekstiņš informēja, ka Madonas invalīdu atbalsta centrs lūdz piešķirt līdzfinansējumu projektam „Sadarbosimies!", kas ir sagatavots iesniegšanai Kopienu iniciatīvu fondā Rīgā. Projekta mērķis ir attīstīt Madonas sociālās palīdzības centra darbību, veicot kosmētisko remontu Zupas virtuves telpās, koridoros, nomainot durvis, iekārtojot tualetes telpas, uzlabojot ieejas kāpnītes pie ārdurvīm uz Invalīdu biedrību. Kopienu iniciatīvu fonda atbalsts plānots Ls 3000, nepieciešams līdzfinansējums 20% apmērā jeb Ls 600.
Dome nolēma piešķirt biedrībai „Madonas invalīdu atbalsta centrs" līdzfinansējumu projektam „Sadarbosimies!" Ls 200 četru durvju iegādei un Ls 400 divdesmit krēslu iegādei (kopā Ls 600) no nesadalītajiem budžeta līdzekļiem.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA