DZELZAVAS pansionātā ar prieku tiek gaidīts pavasaris, kad iemītnieki varēs doties ārā un darboties.
– Mēs visi ļoti gaidām siltāku laiku, kad varēsim iet un darboties pagalmā. Mums ir sagādāta malka, kas jāsazāģē, jāsaskalda un jāsagatavo nākamajai ziemai. Tāpat gatavojamies arī lielajai pavasara talkai. Jau tagad pamazām sākam tīrīt pansionātu.
Atbrīvojam telpas no nevajadzīgām mantām. Saka, ka pavasaris ir spodrības mēnesis.
Jau nākamnedēļ brauksim uz Rīgu parakstīt projekta apstiprinājuma līgumu projektam "Sociālā centra otrā stāva izbūve", kuram 85% ir Eiropas Savienības, bet15% – pašvaldības finansējums. Pēc tam būs jākārto dokumentācija, jāveic iepirkums un jāgatavo tehniskais projekts. Cerams, ka vasarā varēsim sākt to realizēt, – skaidro Dzelzavas pansionāta vadītāja Iveta Apenīte.
Autore: AGRITA NUSBAUMA