Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Gaida pavasari

Redakcija

Autors • 27.03.2009.

Burtu lielums

DZELZAVAS pansionātā ar prieku tiek gaidīts pavasaris, kad iemītnieki varēs doties ārā un darboties.

– Mēs visi ļoti gaidām siltāku laiku, kad varēsim iet un darboties pagalmā. Mums ir sagādāta malka, kas jāsazāģē, jāsaskalda un jāsagatavo nākamajai ziemai. Tāpat gatavojamies arī lielajai pavasara talkai. Jau tagad pamazām sākam tīrīt pansionātu.
Atbrīvojam telpas no nevajadzīgām mantām. Saka, ka pavasaris ir spodrības mēnesis.
Jau nākamnedēļ brauksim uz Rīgu parakstīt projekta apstiprinājuma līgumu projektam "Sociālā centra otrā stāva izbūve", kuram 85% ir Eiropas Savienības, bet15% – pašvaldības finansējums. Pēc tam būs jākārto dokumentācija, jāveic iepirkums un jāgatavo tehniskais projekts. Cerams, ka vasarā varēsim sākt to realizēt, – skaidro Dzelzavas pansionāta vadītāja Iveta Apenīte.

Autore: AGRITA NUSBAUMA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px