MĒTRIENAS pagastā jau vairāk nekā mēnesi norit aktīvs darbs pie tautas nama rekonstrukcijas, un tā vadītāja uzsver, ka darbi notiek pēc grafika.
– Pa šo laiku ir izdarīts ļoti daudz. Ir ievilkta kanalizācija, samainīts ūdensvads, sakārtota apkures sistēma. Demontāžas darbi ir pabeigti, tagad viss tiek atjaunots. Ir sataisīti arī skatuves griesti. Manuprāt, vizuāli to nevar redzēt, bet padarīts ir daudz, lai gan darba vēl pietiek. Priecājos, ka viss notiek pēc grafika un tiek darīts rūpīgi.
Jācer, ka arī turpmāk viss notiks pēc plāna un nebūs aizkavēšanās ar darbu izpildi.
Ļoti gaidām pavasari un siltu laiku, lai varētu strādāt pie teritorijas sakopšanas un organizēt talkas. Kamēr vēl tautas nama rekonstrukcija nav pabeigta, mums tāpat notiek arī kultūras pasākumi. Emocionāls un jauks bija piemiņas brīdis 25. martā. Tajā piedalījās gan skolas kolektīvs, gan pagasta iedzīvotāji. Ieradās arī divi cilvēki, kas pirms 60 gadiem tika izsūtīti uz Sibīriju. Nolikām ziedus un aizdedzām sveces. Tagad gatavojamies Lieldienām, – informē Mētrienas tautas nama vadītāja Anna Anita Amata.
Autore: AGRITA NUSBAUMA