BARKAVAS kultūras namā 19. martā notika Madonas rajona skolu tautisko deju kolektīvu sadancošanās. Tajā piedalījās Lubānas vidusskola, Barkavas un Degumnieku pamatskola. Mūsu skolu pasākumā pārstāvēja 1.-4. klašu deju kolektīvs skolotājas Daigas Rubenes vadībā.
Sadancošanās jau kļuvusi par tradīciju, kur katra kolektīva vadītāji un dejotāji var smelties idejas, mācīties no citu pieredzes, lai sasniegtu labus rezultātus deju svētku skatēs.
Degumnieku pamatskolas tautisko deju kolektīva vadītāja Daiga Rubene stāsta: – Ir prieks par skaisto koncertu, jo solis bija raits un smaids sejā mirdzēja visiem. Paldies organizatoriem par jauko pasākumu, kurā varējām iepazīties ar jauniem draugiem un jauki pavadīt laiku.
Savukārt 20. martā 5.-9. klašu tautisko deju kolektīvs devās uz sadancošanos Rēzeknes rajona Dricēnos, lai papildinātu savu dejotprasmi. Daiga Rubene novēl: – Man atliek vēlēt visiem dejotājiem ieplānot laiku mēģinājumiem, lai visas veselības likstas iet garām un lai vecāku sirdīs ielīst prieks, ka viņu bērni dejo. Nākamais pasākums – 16. aprīlī, kad Degumnieku tautas namā būs sadancošanās.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA