Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas distanču slēpotāji – Madonas BJSS audzēknis Arvis Liepiņš un gulbenietis Sandis Ķemers – startēja FIS sacensībās Slovākijas pilsētā Kremņicā.
21. martā 7,5 km distancē klasiskajā slēpojumā Arvis Liepiņš uzrādīja 20. rezultātu, bet 22. martā, slēpojot 10 km brīvajā stilā, ierindojās 17. vietā.
Trases esot bijušas sarežģītas un ātras. Trenera Aivara Sproģa vērtējumā, Arvis šogad vairākkārt spējis uzrādīt rezultātu, kas ir labāks par 120 FIS punktiem (pērn labākais rezultāts – 138 FIS punkti), taču neapmierina rezultātu un izpildījuma stabilitāte. Arvim pietrūkstot pieredzes un iemaņu taktisko darbību veikšanā.
Motivācija esot ļoti laba, ja treneris ļautu – skrietu kaut 50 km pasaules čempionātā.
Arvis ar rezultātiem nav īpaši apmierināts, jo distancē ar kopējo startu pirmo apli esot veicis kopā ar līderiem, bet apmēram 3 km pirms finiša nokavējis atrāvienu, kas nav ļāvis sasniegt vēl labāku rezultātu.
26.-28. martā plānots piedalīties Vācijas atklātajā čempionātā, lai iepazītos ar apstākļiem trasēs, jo vācu zemē nākamgad janvāra beigās notiks pasaules junioru un U-23 čempionāts.
Autore: IVETA ŠMUGĀ