Ceturtdien, 26. martā, notiks kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, kurā paredzēts izskatīt ap 15 jautājumu, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Lielākā daļa no tiem, kā esam informējuši, ir jau izskatīti domes finanšu un attīstības komitejas sēdē, bet domes sēdē deputāti šajos jautājumos pieņems galīgo lēmumu.
Paredzēts, ka domes sēdē deputāti apspriedīs arī jautājumu par atļaujas izsniegšanu SIA „Joker Ltd" spēļu zāles Madonā, Rīgas ielā 4b atvēršanai, par SIA „Madonas bio enerģija" un SIA „Madonas siltums" līguma par siltumenerģijas uzkarsētā ūdens veidā piegādi centralizētas siltumapgādes sistēmas vajadzībām projektu, par nekustamā īpašuma nodokļa parāda piedziņu, kā arī izskatīs Madonas Diabēta biedrības iesniegumu, biedrības „Biznesa inkubators Cēsīs" lūgumu atbalstīt iniciatīvu izveidot Biznesa inkubatoru Madonā, ierosinājumu izsniegt atļauju lauksaimniecības produktu tirdzniecībai Madonā, Saieta laukumā 2 un piešķirt tirgus statusu un citus jautājumus.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA