Pēc jaunās valdības apstiprināšanas izmaiņas notikušas arī Saeimas sastāvā.
Vairāki no partijas „Jaunais laiks" ievēlētie parlamentārieši, kļūstot par ministriem, uz laiku nolikuši Saeimas deputātu mandātus, un viņu vietā parlamentā strādās nākamie deputātu kandidāti, kas iepriekšējās Saeimas vēlēšanās guvuši lielāko vēlētāju atbalstu. Iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces vietā deputāta pienākumus pildīs Guntis Bērziņš, ekonomikas ministra Arta Kampara vietā – Madars Lasmanis, bet finanšu ministra Einara Repšes vietā – Igors Aleksandrovs.
Jau pēc valdības apstiprināšanas sazinājāmies ar Madonas slimnīcas ārstu Igoru Aleksandrovu, kas apstiprināja, ka viņš iespēju atgriezties Saeimā izmantošot. Igoram Aleksandrovam jau ir darba pieredze parlamentā, jo viņš ir veicis 8. Saeimas deputāta pienākumus „Jaunā laika" pirmās valdības laikā, kad premjera amatā tika apstiprināts Einars Repše. No 2005. gada marta-aprīļa līdz 2006. gada 11. maijam I. Aleksandrovs strādāja vairākās iepriekšējās, 8., Saeimas apakškomisijās.
Aizvakar pēc parlamenta lēmuma par trīs jaunu deputāta mandātu apstiprināšanu uz laiku, kamēr partijas „Jaunais laiks" deputāti pilda ministru pienākumus jaunizveidotajā valdībā, Saeimas deputāta zvērestu deva Guntis Bērziņš, Madars Lasmanis un Igors Aleksandrovs.
Saeima ceturtdien atjaunoja deputāta mandātu bijušajam finanšu ministram Atim Slakterim (Tautas partija).
Autore: ŽEŅA KOZLOVA