SARKAŅU pamatskolā jau sesto reizi notiks nometne bērniem invalīdiem un maznodrošināto ģimeņu atvasēm. Tā sāksies 23. jūlijā un darbosies divas nedēļas.
– Šai nometnei ir sestais gads, un vienmēr tā notikusi tieši Sarkaņu pamatskolā, – atklāj nometnes vadītāja Agnese Līcīte. Arī viņa ir šīs nometnes vadītāja sesto gadu. Pamatā būšot laika gaitā atstrādātā programma, protams, ar jauninājumiem un uzlabojumiem, it sevišķi interesantā meklējumos. Kopīgas ekskursijas, radošās darbnīcas. Nometni atbalsta Madonas rajona padome un Latvijas Bērnu fonds, Eiropas Savienības Integrācijas fonds. Jāpiezīmē, ka arī audzinātāju, pedagogu lomās būs Sarkaņu pamatskolas skolotāji.
– Dalībnieki mums ir jau zināmi, viņu vidū daudzi, kas šo nometni apmeklējuši arī citos gados, vecumā no 7 līdz 18 gadiem.
Autore: ASTRA ZAGORSKA