Tā kā pašlaik Ozolu ielā notiek ūdensvada rakšanas darbi, tiek skarta arī daļa Nagates ielas.
Viss jau būtu labi, daudzām mājām būs pieejama centralizētā ūdensapgāde, ja vien būvdarbu laikā būvnieki vairāk padomātu par iedzīvotājiem; par to, lai viņu sadzīvi nepadarītu apgrūtinošāku, nekā tā jau ir šobrīd. Šajā attēlā varam uzskatāmi redzēt, kāda ir ielas iedzīvotāju piekļuve pastkastītēm… Diemžēl netiek arī domāts par to, kā pastniekam tikt galā ar saviem pienākumiem.
Autore: DZINTRA STRADIŅA,
Ozolu ielas iedzīvotāja