Nu jau beigušies visi četri slēpojumi Sportlat balvas izcīņas seriālā un var nedaudz ievilkt elpu pirms riteņbraukšanas un skriešanas posmiem.
Pēdējos divos posmos "Mežmalas MTB-Savējie" komanda sasniedza ļoti labus rezultātus, kas ļāva 28 komandu konkurencē ierindoties 3. vietā kopvērtējumā. Ceturtajā posmā komanda uzrādīja otro labāko rezultātu starp visām komandām. Individuāli: Laura Kupča S15 grupā kļuva par čempioni, 2. vieta V35 grupā – Pāvelam Tarasovam, 3. vieta S50 grupā – Dacei Saulītei un V40 grupā 3. vieta – Antim Zundam. Kristai Kupčai S16 grupā – 5. vieta, Aigars Zīmelis V30 grupā ierindojās 11. vietā, V35 grupā Juris Borovikovs – 15. vietā, Juris Sniķis – 17. vietā un Sandris Kaparkalējs – 34. vietā.
Nākamais posms būs 11. aprīlī Tērvetē – riteņbraukšana, kas vienlaikus būs arī atlases mači "Mežmalas MTB" velokomandai. No uzrādītajiem rezultātiem veidosies sastāvs SEB maratonam 2009. gadā.
Paldies visiem, kas mūs atbalstīja un pārdzīvoja par mums. Pateicamies mūsu ģenerālsponsoram – PS "A. & A. Būvkompānijas" – par atbalstu. Uz tikšanos Tērvetē!
Autors: JURIS BOROVIKOVS,
komandas kapteinis