MURMASTIENES pamatskolas direktore Tāle Greine uzsver, ka skolēni ne tikai aktīvi mācās, bet arī atpūšas, iesaistoties dažādos konkursos un projektos.
– Pašlaik skolā izbaudām pēdējo sniegu un slēpojam. Tāpat kā citas Latvijas un rajona skolas, arī mēs iesaistījāmies akcijā "Skolu vienības uguns". Gatavojamies arī represēto piemiņas pasākumam, kas notiks 25. martā. Tas risināsies pie skolas, kur uzcelts piemineklis. Aizdegsim svecītes un atcerēsimies faktus no vēstures. Bet bioloģijas skolotāja plāno zemes stundas, kas notiks dabaszinību nedēļas ietvaros. Tas būs integrēts pasākums ar mūzikas, vizuālās mākslas un sporta stundām. Protams, viss saistīts ar zemi. Zēni mājturības stundās gatavo putnu būrīšus, jo pavisam drīz atlidos gājputni, un būrīšus izliksim skolas bērzu birzī. Tas tika darīts arī iepriekšējos gados, gribam to turpināt arī nākotnē. Bērni šo vietu, kur tiek izlikti būrīši, ir iesaukuši par dziesmu birzi. Esam piepildījuši tukšo bateriju kasti. Tā bija "Zaļā punkta" akcija. Tā kā līdzpārvalde organizēja šo akciju, viņi arī to noslēdza.
Šobrīd mūs visus ļoti satrauc nākotnes jautājums. Uztraucamies, jo nezinām, vai skola tiks slēgta, vai tomēr bērni varēs turpināt mācības šajā iestādē. Domāju, ka par to bažījas ne tikai mūsu skolas, bet arī citu lauku izglītības iestāžu pedagogi, – skumji stāsta Tāle Greine.
Autore: AGRITA NUSBAUMA