Pagājušajā piektdienā „Stars" saņēma informāciju, ka Madonā, Ozolu ielā, projekta „Ūdensvada un kanalizācijas tīklu atjaunošana un paplašināšana Madonā" ietvaros Ozolu ielā veikto būvdarbu rezultātā ir sapostīta kādas mājas apkārtne.
Māja, pie kuras tika veikti būvdarbi (ūdensvada izbūve), pieder Stradiņu ģimenei. Tiesa, ierodoties Ozolu ielā, liela posta aina neatklājās, ja neskaita uz vienas nogāzes malas sakrautos asfalta gabalus un mālaino zemi. Dzintra Stradiņa, kuras īpašums pirms dažiem gadiem ieguva Madonas sakoptākās mājas titulu, darbu veicējiem emocionāli pārmeta, ka mājas apkārtne nu ir izpostīta.
– Kāpēc mani saskaņā ar likumu divas nedēļas iepriekš nebrīdināja, ka te notiks darbi? Kāds mans īpašums izskatīsies pēc jūsu darbiem? Nezinu, vai abas nogāzes pie mājas būs pilnīgi vienādas, un nāksies ieguldīt lielu darbu, lai visu atkal savestu kārtībā, – notikušo komentēja Dzintra Stradiņa.
Viņa arī norādīja, ka tikai tāpēc, ka īpašnieki bijuši mājās, ir izdevies strādniekus aizkavēt no bruģa izlaušanas, jo viens no viņiem ar lauzni rokās to jau grasījies darīt.
– Mani ļoti neapmierina darbu veicēju attieksme pret cilvēkiem. Viņi nerēķinās ar to, ka te dzīvo cilvēki, kas īpašuma uzkopšanā ir ieguldījuši savu darbu un līdzekļus. Arī kaimiņiem aka tika ielikta tieši apstādījumos, kaut gan tika lūgts to nedaudz pārcelt. Darbu veicējiem ir jāmaina attieksme – vispirms vajag aprunāties, visu izstāstīt, nevis uzvesties kā tādiem mežoņiem, – savu viedokli pauda Dz. Stradiņa.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 17.03.2009.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto