"Dzīvei tikai tad būs jēga un piepildījums, ja mēs katram cilvēkam dāvāsim sirds siltumu un draudzību," tā māca Viņa Gaišība Dalailama.
Šajā laikā, kad radio un televīzija vēsta par vietējo un vispasaules ekonomisko krīzi, cilvēki tiek garīgi traumēti, viņu acīs redzamas skumjas un izmisums. Jautājums seko jautājumam: "Kā būs?", "Vai atkal darbojas noziedzīgie grupējumi?"utt.
Saņemsimies, izdzīvosim! Lai tā notiktu, dāvāsim citiem labestību un sirds siltumu. Vecākā gadagājuma cilvēki ir priecīgi un laimīgi par katru mīļu, saprotošu, iejūtīgu uzmanības apliecinājumu.
27. februārī Varakļānu pensionāru vokālais ansamblis "Sudrablāse" un dāmu senioru deju grupa "Vēlziedes" saņēma ielūgumu atpūsties kopā ar Degumnieku tautas nama pašdarbniekiem. Būt kopā ar atvērtiem cilvēkiem vienmēr ir jauki. Degumnieku pašdarbnieki prot iepriecināt skatītājus. Dāmu deju grupa "Orhidejas" dejoja azartiski, ar skatuvisku iznesību. Vietējo aktieru sniegums – aizraujošs, humoristiskais tēlojums skāra mūsu dzīves negācijas un izraisīja skatītājos jautrību un aplausus.
Sirdi aizkustinošs bija Madonas vokālā ansambļa "Veldze" izpildījums.
Arī mēs, varakļānietes, centāmies dziedāt un dejot tā, lai priecētu Degumnieku skatītājus.
Ar izdomu un asprātību turpinājās vakara saviesīgā daļa "čigānzēnu" vadībā.
Ceļamaizei lielā daudzumā saņēmām laipnību un cilvēcīgu mīlestību kopā ar skaistiem ziediem, iesaiņotu asprātībā un humorā. Pateicamies tautas nama vadītājai Ilzes kundzei un "čigānzēniem" par dāvāto atpūtas vakaru!
Autore: V. BRIŠKA,
deju kolektīva "Vēlziedes" vadītāja