14. martā Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē notiks jauno vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē".
Pasākumā skolēni demonstrēs pašu veiktos eksperimentus un pētījumus par dažādām vides tēmām: „Afrikānis manā dārzā", „Kristālu audzēšana", „Ķērpji – gaisa tīrības indikatori Ļaudonā", „Ūdens patēriņš manā mājā", „Vietējās maizes priekšrocības", „Dabas materiālu izmantošana zīmēšanā", „Neticiet reklāmai par veļas pulveriem".
Klātesošie varēs iepazīties ar LU Ķīmijas fakultātes zinātnieku darbu, vērojot eksperimentus ķīmijas laboratorijās. Pasākumā piedalīsies 115 jauno vides pētnieku. Tiks demonstrēti 64 pētījumi.
Autore: INESE ELSIŅA