Piektdien, 6. martā, Madonas pansionātā notika tradicionālā "Baltā stunda", kurā piedalījās rakstniece Ilze Indrāne.
Pansionāta direktore Rasma Ozoliņa stāsta: – Līga Lieplapa, kas ir "Baltās stundas" iniciatore, līdz pēdējam brīdim neatklāja, kas paredzēts pasākumā. Nevar aprakstīt tās izjūtas, kas pārņēma, klausoties Ilzi Indrāni. No viņas rokām saņēmām jauku grāmatu ar ierakstu: "Daudz baltu stundiņu, daudz baltu dieniņu vēlu saviem laikabiedriem – sirmajām māmuļām, vecmāmuļām, katrai gaišai dvēselītei." Kā vēlāk noskaidrojās, tajā ir aprakstīts arī par divām mūsu pansionātā dzīvojošajām sievietēm: Ruņģu māti un Emīlijas tanti. Šī tikšanās bija ļoti emocionāla. Tā kā tas viss tika organizēts sakarā ar Sieviešu dienu, bija sarūpēts cienasts, no "Puķu sētas" katrai pansionāta iemītniecei tika dāvāts podiņš ar prīmuliņām. Pie mums ar priekšnesumiem viesojās arī bērni no bērnudārza "Saulīte". Protams, šķirties bija grūti, bet uzmundrināja tas, ka visi viesi mūs atbalsta un aicināja, tiklīdz mums kas vajadzīgs, lai zvanām. Es gan vairāk uzskatu, ka tā bija mīļuma diena, jo no visiem ciemiņiem strāvoja prieks un vēlme darīt mūs visus laimīgākus. Šī pēcpusdiena pansionāta iemītniecēm ļoti daudz nozīmēja, jo visi pasākumi tika veltīti viņām. Ikdienas pelēcībai šajā piektdienas vakarā smēlāmies ļoti daudz pozitīvo emociju.
Līgas Lieplapas ierosināta, trešdien bija apskatāma arī Lazdonas rokdarbnieču darinājumu izstāde.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 12.03.2009.
Autore: AGRITA NUSBAUMA