Deputāti nolēma piešķirt domes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu no šāgada 9. līdz 19. jūlijam un no 26. jūlija līdz 10. augustam, kā arī apmaksātu papildu atvaļinājumu – divas kalendārās nedēļas – no 11. līdz 24. augustam.
A. Ceļapītera atvaļinājuma laikā domes priekšsēdētāja pienākumus pildīs Madonas pilsētas pašvaldības vadītāja vietnieks, Madonas pilsētas 2. vidusskolas direktors Valentīns Rakstiņš.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA