BĒRZAUNES pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Vārpiņa" februāra beigas atnāca ar patiesi gaišu prieku – uz mūsu organizēto vecvecāku pasākumu ieradās gandrīz katra mūsu bērnudārza bērna vecvecāki.
Ļoti patīkami bija redzēt kuplo vectētiņu pulciņu. Pēc mazbērnu koncerta noskatīšanās vecmāmiņu skanīgo dziesmu pavadījumā vectētiņi lauzīja galvas, kā uzcelt guļbūves namiņus no mazdēlu rotaļu klucīšiem. Pēcpusdiena pagāja kopīgās rotaļās un sarunās. Šādu pasākumu mūsu bērnudārzā organizējām pirmo reizi un zinām, ka arī turpmāk vismaz reizi gadā jāsapulcē vecvecāki. Šeit vietā ir Ermas Bombekas teiktais: "Ja es būtu zinājusi, ka mazbērni sniegs tādu prieku, tad būtu sev sagādājusi vispirms tos."
Autore: SARMĪTE BALODE