5. martā Madonas mūzikas skolā notika rajona vokālās mūzikas konkurss „Balsis" un „Līdzbalsis".
Žūrija (Ingrīda Gailīte, Ija Voiniča, Līga Grāvīte) uz novada konkursu Limbažos, kas notiks 14. martā, no trim solistiem izvirzīja Andri Saliņu (skolotāja Silvija Bērziņa) no Lubānas vidusskolas. Ansambļu sacensībā no četriem kolektīviem, kas piedalījās, uz novada skati tika izvirzīts Praulienas pamatskolas 8.-9. klašu trio (skolotāja Anita
Melnupa) un Lubānas vidusskolas 2.-4. klašu vokālais ansamblis (skolotāja Silvija Bērziņa).
Konkursa „Līdzbalsis" sadaļā, kur uzstājās tarifi cētie vokālie ansambļi, kas nepretendē uz tālākiem pārbaudījumiem, piedalījās vokālie ansambļi no Murmastienes,
Praulienas, Barkavas, Lazdonas, Sarkaņiem, Lubānas un Madonas.
– Liels pārsteigums žūrijai bija Praulienas pamatskolas 1.-4. klašu vokālais ansamblis Anitas Melnupas vadībā, – stāsta Madonas bērnu un jauniešu centra direktores vietniece Vija Pelše. – Kolektīvam tika ieteikts doties uz konkursa „Balsis" novada skati.
Autore: INESE ELSIŅA