Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Mēs jau sen to bijām pelnījuši”

Redakcija

Autors • 03.03.2009.

“Mēs jau sen to bijām pelnījuši”
Burtu lielums

bija īsta "maza atpūtas pēcpusdiena". Svētki dažādiem sporta veidiem un jauktajām komandām, baudot priekus, sacensību garu, kā arī jautro gaisotni un visu dalībnieku vienotību.

23. februārī Degumnieku pamatskolas sporta zālē notika aktīvās atpūtas pēcpusdiena "Mēs jau sen to bijām pelnījuši".

Sacensību mērķis bija popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt pašvaldības, skolas un bērnu vecāku savstarpējo sapratni un sadarbību.

To, cik daudz izdomas organizatori bija ieguldījuši sportiskas atmosfēras veidošanā, varēja just ik uz soļa.

Nauda visu nenosaka, jo daudz ko var paveikt, arī "pakustinot" smadzenes.
Pasākuma ceremoniju atklāja šī pasākuma galvenais iniciators, galvenais tiesnesis Aigars Šķēls. Svinīgajā marša parādē visi dalībnieki soļoja apkārt sporta zālei.

Pavisam tika piedāvāti četri sporta veidi – volejbols, basketbols, futbols un jautrā stafete.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2009.

Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px