Tā bija īsta "maza atpūtas pēcpusdiena". Svētki dažādiem sporta veidiem un jauktajām komandām, baudot priekus, sacensību garu, kā arī jautro gaisotni un visu dalībnieku vienotību.
23. februārī Degumnieku pamatskolas sporta zālē notika aktīvās atpūtas pēcpusdiena "Mēs jau sen to bijām pelnījuši".
Sacensību mērķis bija popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt pašvaldības, skolas un bērnu vecāku savstarpējo sapratni un sadarbību.
To, cik daudz izdomas organizatori bija ieguldījuši sportiskas atmosfēras veidošanā, varēja just ik uz soļa.
Nauda visu nenosaka, jo daudz ko var paveikt, arī "pakustinot" smadzenes.
Pasākuma ceremoniju atklāja šī pasākuma galvenais iniciators, galvenais tiesnesis Aigars Šķēls. Svinīgajā marša parādē visi dalībnieki soļoja apkārt sporta zālei.
Pavisam tika piedāvāti četri sporta veidi – volejbols, basketbols, futbols un jautrā stafete.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2009.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto