Marts šogad jau piekto gadu pēc kārtas tiek pasludināts par laba servisa mēnesi, kad tiek rīkota kampaņa "Uzslavē labu servisu!".
Kā informē www.labsserviss.lv vadītāja Latvijā Anna Orlova, kampaņas laikā sabiedrība tiek aicināta uzslavēt labu servisu jebkurā uzņēmumā un apkalpošanas vietā. Kampaņas galvenais mērķis ir veicināt pozitīvu apkalpošanas kultūru un celt apkalpošanas kvalitāti Latvijā. Tas tiek panākts, aicinot uzņēmumus vairāk piedomāt pie attiecībām ar klientiem, savukārt sabiedrību mudinot pamanīt un novērtēt tieši labo apkalpošanu. Pozitīva atgriezeniskā saite sniedz iedvesmu darbiniekiem, kas ikdienā strādā ar klientiem.
Pēc Annas Orlovas sniegtajām ziņām, šogad kampaņai pieteicies rekordliels uzņēmumu skaits – 69 kompānijas ar 1100 apkalpošanas vietām visā Latvijā, jo pašlaik tās īpaši novērtē iespējas veidot pozitīvas attiecības ar klientiem un iedvesmot savus darbiniekus.
Kampaņa mudina sabiedrību dot uzņēmumiem iespēju uzzināt, ko tad klienti viņos vērtē visaugstāk. – Mums, kampaņas organizatoriem, prieks par uzņēmumu lielo atsaucību līdzdalībai kampaņā, jo gan uzņēmumi un to darbinieki, gan arī visa sabiedrība ir noilgojusies pēc iedvesmas, labiem vārdiem un pozitīvas atmosfēras.
Būtiskākais sabiedrības informācijas kanāls par kampaņu ir paši uzņēmumi, kas ar savu radošo un personisko attieksmi atrod ceļu pie klienta, turklāt informācija par kampaņu redzama arī uz vizuālajiem materiāliem apkalpošanas vietās, – pavēsta Anna Orlova.
Desmit apkalpošanas vietas, kas marta kampaņas laikā būs savākušas visvairāk klientu uzslavu, tiks apbalvotas klientu servisa darbiniekiem un vadītājiem veltītajā konferencē "Laba servisa dienas IX", kas notiks 7.-8. aprīlī.
Tuvāk par kampaņu – www.labsserviss.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ