25. janvārī ar spēlēm Madonā sākās Swedbank jaunatnes basketbola līgas 2. apļa sacensības 2. divīzijā.
Pie mums piecās vecuma grupās viesojās “Valmiera/Rūjiena/Strenči” divas komandas, kas tika uzvarētas visās piecās spēlēs — C-2 (1995. g. dz.) 107 : 34, C-1 (1994. g. dz.) 91 : 29, B-2 (1993. g. dz.) 119 : 53, B-1 (1992. g. dz.) 89 : 46, A (1990.—1991. g. dz.) 160 : 44.
8. februārī Rīgā, Teikas vidusskolā, notika minispēļu 6. sabraukuma sacensības. Madonas BJSS D-1 (1996. g. dz.) komanda zaudēja VEF1 (32 : 42), bet uzvarēja VEF2 (48 : 31) un Salaspils komandu (20 : 0), kas neieradās. D-2 (1997. g. dz.) komanda uzvarēja Siguldas komandu (65 : 49) un pieveica arī VEF1 (63 : 49).
D-1 grupas komanda 21 komandas konkurencē ar 9 uzvarām un 6 zaudējumiem ieņem 6.—10. vietu, bet D-2 grupas komanda 17 komandu konkurencē ir 5.—8. vietā. Komandas, kas pēc regulārā čempionāta iekļūst sešniekā, iegūst tiesības piedalīties pārspēlēs par iespēju tikt fināla astotniekā Latvijā.
Nākamais, 7., sabraukums notiks Gulbenē 28. februārī, kur spēles laukumā mums pretī stāsies Juglas un Daugavas sporta nama komandas.
14. februārī Kusas sporta zālē uzņēmām “Ezerzeme 2” komandas, pret kurām izcīnījām uzvaru B-2 grupā (89 : 46) un A grupā (106 : 56).
15. februārī sliktāk veicās Balvos, kur piedzīvojām zaudējumu C-2 grupā (40 : 47) un C-1 grupā (67 : 53), bet A grupa pieveica pretiniekus (107 : 31).
21. februārī Madonā uzņēmām Smiltenes komandas. C-2 komanda spraigā mača galotnē tomēr cieta zaudējumu (56 : 59), bet B-1 grupas komanda uzvarēja (113 : 58).
Ar sīvākajiem konkurentiem cīņas vēl tikai priekšā, pirmais pārbaudījums būs 7. martā Rēzeknē.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto