Divas dienas – 14. un 15. februārī – Rīgas Sporta manēža bija pulcējusi spēcīgākos Latvijas daudzcīņniekus trijās vecuma grupās. Madonas rajona un sporta skolas pārstāvji šajās sacensībās startēja godam. Tika izcīnītas trīs zelta, viena sudraba un viena bronzas medaļa.
Vīriešu konkurencē septiņcīņā Latvijas Republikas čempiona godā tika kronēts (nu jau trešo reizi) Edgars Eriņš, sasniedzot 5547 punktus (60 m – 7,11; tāllēkšanā – 7,13; lodes grūšanā – 13,80; augstlēkšanā – 1,91; 60 m/b – 8,55; kārtslēkšanā – 4,30; 1000 m – 2.40,44).
Jāpiebilst, ka tieši Edgars ir valsts rekordists šajā disciplīnā ar 5787 punktiem. Bronzas medaļu ieguva Andris Eikens – 4819 punktu.
Junioru konkurencē zelta medaļu izcīnīja Baiba Krauklīte pieccīņā, sakrājot 2942 punktus, kas izrādījās otrs labākais rezultāts sieviešu konkurencē. Tātad Baibai – arī sudraba medaļa (juniores piedalās medaļu izcīņā arī sieviešu konkurencē, jo barjeru augstums un attālums, kā arī lodes svars ir identiski vienāds abām vecuma grupām).
Jauniešu konkurencē – atkal zelta medaļa Madonai. Par to parūpējās Saija Bikanova, kam izdevās savākt 3036 punktus, un tas ir jauns sportistes personīgais rekords.
Neoficiālā komandu vērtējumā Madonas komanda izcīnīja uzvaru ar trim zelta un pa vienai sudraba un bronzas medaļai, atstājot aiz sevis Bauskas komandu (1 zelta un 1 sudraba medaļa), kā arī Jēkabpils komandu (1 zelta un 1 bronzas medaļa).
Liels paldies Madonas rajona padomei un galvenajam speciālistam sporta darbā Mārim Gailumam par finansiālu atbalstu līdzdalībai sacensībās.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE
Madonas BJSS trenere
AUTORES foto